Zpět do obchodu

Registrace

Kontakty

IMG_6847

Zdeněk Dědek
IČ: 09888926
Mládežnická 841, 272 04 Kladno

Telefon: +420774350550
E-mail: info@zdendovydobroty.cz

Netradičně - tradiční bábovky

Vítejte na e-shopu Zdendových dobrot.

Čekají tu na vás samé tradičně netradiční bábovky. Jaký je jejich příběh? Všechno to začalo u mě. Jmenuji se Zdeněk Dědek a narodil jsem se s intolerancí na laktózu, ale i dalšími přidruženými potravinovými alergiemi.

A přesně to je důvod, proč vznikly Zdendovy dobroty. Na začátku všeho byl jeden Zdeněk ve své kuchyni, kterého inspirovala láska k sladkému. Když milujete sladké a máte nějakou tu intoleranci, není to úplně nejsnazší. Možná to sami znáte. Na trhu naleznete jen málo opravdu dobrých věcí, které by lidé jako já mohli jíst bez následků. Začátky mého pečení byly formou pokus - omyl. Nevzdával jsem to a občas jsem si i vymyslel nějakou úplně novou příchuť a rád jsem tyhle úspěšné pokusy sdílel se svým okolím. Hlavními ochutnavači byla má rodina a přátelé. Jejich pozitivní ohlasy mě přivedly na myšlenku péct ve velkém. Nabídnout mé produkty lidem se stejnou alergií a vlastně úplně všem, kteří mají rádi sladké.

Tento e-shop je začátkem velké věci. Před zrodem e-shopu se už ale stalo mnohé a dost možná jsme se už někde mohli vidět. Nebo jste se přinejmenším mohli vidět s mými bábovkami. Jezdím s vlastním stánkem na víkendové trhy a na akce spojené se sportem. Své bábovky dodávám do rodinného centra Kulihrášek na Kladně. 

Sponzoruji a jsem partnerem Kladenského hokejového týmu Rytíři Kladno a hokejbalového klubu na Kladně HBC Kladno. Nově jsem navázal spolupráci s Adventure Golf v Horním Bezděkově.

Od dubna 2022 mám k dispozici stabilně již 19 druhů netradičních bábovek. Věřte jako já, že nic není nemožné a běžte si za svým snem.

Při jakémkoli dotazu mě neváhejte kontaktovat.
Zdeněk

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu