Zpět do obchodu

Registrace

Citrónová bábovka

Páteční večer je ideální na nový díl seriálu o bábovkách, dneska Vám představím citronovou bábovku. Tato bábovka je lehká, svěží a příjemně vláčná.

Mohu Vám prozradit, že zdokonalování tohoto receptu stálo spoustu snažení, aby byl výsledek perfektní. Věříme, že se to povedlo, protože kdo ji jednou ochutná, zamiluje si ji.

Hlavní roli v této bábovce hraje citronový likér. Přidáváme do ní také chia semínka, protože superpotraviny se hodí vždycky a skvěle do tohoto receptu pasují. A možná nejoblíbenější na této bábovce je citronová poleva, kterou je bábovka zalitá.

Pro milovníky citrusových plodů je to jasná volba. Díky svěžesti citrónu působí až letně, skvěle se tak vyjímá na zahradních slavnostech a piknicích, umí ale zpříjemnit všední chvíle v kterémkoliv ročním období.

V zimních měsících ji můžete vzít s sebou na cesty, ať už se vydáváte kamkoliv. Bohatě obsažený vitamín C ocení i vaše imunita. Naše citronová bábovka zpříjemní snídaňová rána i odpolední kávové sedánky, dopřát si k ní můžete i něco ostřejšího. Vychutnejte si ji tak, jak to máte nejraději a dejte nám vědět, kdy dělá největší radost vám.

Chcete zkusit opravdu netradiční bábovku? Vše je bez mléka, másla a sóji.

Pokud máte zájem o dodávání bábovek do Vaší oblíbené kavárny, restaurace, bistra nebo zdravé výživy, tak mi neváhejte napsat nebo zavolat. Určitě se domluvíme.

Netradičně - tradiční bábovky

Příští pátek Vám představím griotkovou bábovku.

Zpět do obchodu