Zpět do obchodu

Registrace

Kokosová bábovka

Dnes, na Velký pátek, si představíme jeden takový poklad v podobě kokosové bábovky.

Léto, slunce, teplý vánek, moře, šumění vln a kokosová palma – taky už se tam vidíte? A co takhle si takovou atmosféru alespoň navodit právě kokosovou bábovkou?

Ačkoli si spousta z nás myslí, že kokos je ořech, nenechme se zmást, jedná se o ovoce, které obsahuje z minerálů např. mangan, který je velmi důležitý pro zdraví kostí, dále v něm nalezneme též měď a železo pomáhající k tvorbě červených krvinek a taky selen, skvělý antioxidant, který dokáže ochránit naše buňky. A neméně pro nás vhodnou vlastností kokosu je ta, že pomáhá detoxikovat naše tělo (takže se lépe spalují tuky) a uklidňuje trávicí trakt.

Tak co, uděláte tedy něco pro své zdraví a zároveň potěšíte své chuťové buňky a objednáte si kokosovou bábovku? Kromě strouhaného kokosu se mi osvědčilo pro pravou kokosovou chuť přidat též kokosový puding, kokosové mléko a nešetřím ani aromatem malibu, protože i to dokáže přenést člověka v myšlenkách na pláž.

Pojďte přivolat teplejší dny a objednejte si tuto výjimečnou bábovku, která bude skvělým doplňkem k šálku kávy či čaje, nebo prostě jen tak na chuť. Příště Vám povím o kustovnicové bábovce.

Zpět do obchodu