Zpět do obchodu

Registrace

Zázvorová bábovka

Vsadím se, že takovou bábovku jste ještě jen tak nikde neviděli. Zdendova zázvorová bábovka je opravdový unikát. Přidáván je do ní zázvorový džus, mletý zázvor, vanilkový cukr a pro super chuť také javorový sirup, který v jiné bábovce nenajdete.

Účinky zázvoru znali již před více než třemi tisíci lety na Dálném východě, kdy začali používat poměrně nevzhledný kořen, za to s výjimečnými účinky na zdraví. Zázvor je zdrojem draslíku, sodíku, hořčíku, vápníku, fosforu, železa a mnoha vitamínů. Někomu jeho štiplavá chuť, kterou způsobuje účinná látka Gingerol vadí, jiným naopak velmi chutná. Zázvor je již po staletí používán jako všelék, ale i na prevenci vůči různým neduhům.

Vzhledem k mnoha a mnoha příznivým účinkům je Zdendova zázvorová bábovka vhodná úplně pro každého, komu tento zázrak chuťově nevadí. Udělejte si k němu svůj oblíbený teplý či studený nápoj a relaxujte. Nebo si objednejte rovnou celou bábovku a nabídněte návštěvě, svou netradičností ji určitě zaujmete a jen tak na Vás nezapomenou.

Zpět do obchodu