Zpět do obchodu

Registrace

Vaječno-likérová bábovka

Zítra nám začíná víkend, ale dnes si pojďte ještě přečíst další díl bábovkového seriálu. S chutí Vám představuji bábovku s příchutí vaječného likéru. Ačkoli většina „vaječňáků“ obsahuje laktózu, tak se nemusíte bát, pro Vás jsem našel vaječní cream, který je právě bez jejího obsahu, takže i tato bábovka je bez mléka a másla.

Vaječný likér je sladký, po žloutkách žlutý alkoholický nápoj, jehož tradiční příprava spočívá v zahřátí mléka (případně části nahrazeného smetanou či kondenzovaným mlékem) spolu s vejci (zde někdo dává jen žloutky) a následně se přidá pálenka, dosladí se cukrem, rozšlehá se a tadá – vaječný likér je na světě. Někteří pro lepší chuť přidávají ještě vanilku, skořici či muškátový oříšek. Jak bylo již ale výše zmíněno, vaječný cream, který se přidává do Zdendovy vaječno-likérové bábovky mléko neobsahuje, ale i tak chutná výtečně.

Objednejte si na e-shopu tuto vynikající bábovku na rodinná setkání, nebo do kanceláře. Výtečně se k ní hodí šálek kávy ochucený vanilkou. Bábovku Vám dovezeme, nebo si ji můžete vyzvednout na jednom z našich výdejních míst. Přeji Vám dobrou chuť!

Zpět do obchodu