Zpět do obchodu

Registrace

Veganská bábovka

Při rozmýšlení se jaký bude sortiment, který je už tak bez mléka a másla jsem se rozhodl, že udělám radost i všem, kteří jsou vegani a rovnou nabídnu i veganskou bábovku. Vejce v ní tedy rozhodně nehledejte. Co v ní ale naopak můžete najít a ochutnat je banánový džus, banánový puding a vanilkový cukr. Je to vlastně taková banánová bábovka, ale vhodná pro vegany či alergiky i na vaječnou složku ostatních bábovek.

Vzhledem k tomu, že banánové komponenty hrají prim v této bábovce, pojďme se podívat pod slupku právě banánům. Banánovník je dost možná největší bylinou na světě, neboť dorůstá až do výšky šestnácti metrů. Plody, tedy banány, obsahují sacharidy ve formě vlákniny a cukrů, také vitamíny (hlavně B, C, E), minerály (draslík, hořčík, železo) a taky aminokyselinu tryptofan – tu tělo přeměňuje na serotonin, který kladně působí na naši náladu.Díky obsahu jednoduchých sacharidů jsou kvalitním zdrojem energie.

Kdybychom měli vyjmenovat veškeré pozitivní vlivy, které mají banány na naše tělo, tento článek by asi nebyl ani o ničem jiném. Prostě Zdendova veganská bábovka je blahodárná pro Vaše tělo i mysl, takže si ji neváhejte objednat na e-shopu a nabídnout třeba i návštěvě, nebo kolegům v práci.

Zpět do obchodu