Zpět do obchodu

Registrace

Pomerančová bábovka

Pomerančovou kůži, tu ženy mít nechtějí, ale pomerančovou bábovku od Zdendy, tu rozhodně ano! Aneb vítám Vás u dalšího dílu seriálu o bábovkách, tentokrát se po meruňkové podíváme na další z „oranžové řady“, tedy právě na pomerančovou bábovku.

Céčka, sbírá céčka, Zdenda nesbírá ta legendární plastová, ale ve formě vitamínu C, který hraje prim právě v pomerančích, které jsou tak skvělým pomocníkem při nachlazení. Také se využívají při stresových situacích (a že jich v dnešní době není zrovna málo), jsou prevencí proti rakovině a také chrání mozek před mrtvicí. Kromě céčka též obsahuje pro tělo velmi důležitý vitamín B, který napomáhá růstu vlasů.

Takže když si dáte Zdendovu pomerančovou bábovku, budete zdraví a ještě budete mít pěknou hřívu. No a to se už vyplatí, ne? ?Takže pokud do základu přimícháme pomerančový džus, samotný pomeranč a amaretto, vznikne z toho nikoliv skvělá maska, kterou si dáte dámy na obličej abyste vypadaly ještě lépe, ale po upečení lahodná bábovka.

Objednejte si tuto pomerančovou bábovku a zkuste něco netradičního, co si doma určitě jen tak neupečete. Vyzvednout si ji můžete v rodinném centru Kulihrášek, případně pokud máte cestu na Čimické trhy, můžete si pomerančovou bábovku s předstihem objednat a vyzvednou tam. A že jste to Vy, tak Vám mohu i bábovku doručit na Vámi zadanou adresu v ČR, až takové služby poskytujeme.

Další díl bude o punčové bábovce.

Zpět do obchodu