Zpět do obchodu

Registrace

Kustovnicová bábovka

Druhý dubnový pátek se podíváme pod pokličku, nebo spíš do trouby, na kustovnicovou bábovku. Kustovnice, známá také pod označením goji, se řadí mezi tzv. superpotraviny a své slávy dosahuje až v posledních letech. Tento červený zázrak roste na keřích a je nabitý aktivními látkami, které mají příznivý vliv na náš organismus. Pokud vyberu její největší klady, tak by to byly následující: podporuje funkci imunitního systému, reguluje hladinu krevního cukru a cholesterolu a mezi další výhodu lze určitě zařadit, že kustovnice podporuje odbourávání stresu, napětí a bolest hlavy. Jestliže jste pravidelnými čtenáři našeho seriálu o bábovkách, tak můžete vidět, že spolu s kokosovou bábovkou tvoří úplné superkombo pro naše tělo (a ještě tak skvěle chutnají!).

Oslovila Vás kustovnice a chcete mou bábovku ochutnat? Tak to se můžete těšit na speciální zpestření bábovky v podobě Kofoly. Nejspíš nečekaná kombinace dávat do těsta takový perlivý nápoj, ale vznikne z toho naprosté „nebe v hubě“.

Zkuste tedy něco netradičního a objednejte si kustovnicovou bábovku u mě na e-shopu. Můžete mi pak dát zpětnou vazbu, zda Vám vyhovuje bábovka spíše tradiční s rozinkami, nebo je kustovnice lepší variantou.

Příští týden se můžete těšit na seriál o meruňkové bábovce

A pokud byste měli zájem ochutnat mé bábovky, je možné u jednotlivých prodejců, či na Čimických trzích

Zpět do obchodu